امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53124
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات که در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات که در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران با خبرنگاران سخن می‌گفت، در پاسخ به سوالی در خصوص تداوم آزادی برخی زندانیان امنیتی اظهار داشت: این اولین بار نیست که نسیم رحمت و رأفت از جایگاه رهبری معظم انقلاب اسلامی وزیدن گرفت.

وی افزود: آزادی جمعی از زندانیان که مشمول عفو و بخشودگی نظام قرار گرفتند، مسبوق به سابقه بوده اکنون نیز شاهد وزیدن این نسیم هستیم که در آینده نیز تداوم خواهد داشت.

وزیر اطلاعات گفت: اکنون در فضای جامعه آرامشی حکم‌فرما شده و نگاه مردم به همه اقشار و آینده یک نگاه امیدوارانه است و طبعا همه ارکان نظام به ویژه مقام معظم رهبری که حکم پدر جامعه را دارند علاقمند به استمرار این فضا هستند.

حجت الاسلام علوی افزود: امیدوارم این نگاه امیدوارانه مردم به آینده، انشاالله پررنگ تر شود و پایدار باشد و طبیعی است که با نگاهی امیدوارانه و روشن بینانه به آینده شاهد آزادی جمع بیشتری از زندانیان خواهیم بود.

وی بر همین اساس ابراز امیدواری کرد که جمع دیگری از زندانیان در عید سعید غدیرخم آزاد شوند و مردم ما در این عید بزرگ عیدی خوبی دریافت کنند.

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال که آزادی زندانیان امنیتی به درخواست چه دستگاهی صورت گرفته، اظهار داشت: طبیعت نظام اسلامی این است که علاقمند نیست کسی در زندان باشد؛ همانطور که علاقمند نیست کسی در بیمارستان باشد و یا مشکلی برای کسی به وجود آید.

حجت الاسلام علوی افزود: نظام اسلامی علاقمند است همه در چارچوب هنجارها زندگی و به‌ گونه‌ای رفتار کنند که نیاز نباشد کسی به زندان برود.

وی تصریح کرد: طبیعت نظام علاقمند است که مردم در فضای آزاد مشغول به کار و زندگیشان باشند و همه بتوانند از فضای رحمت و رأفت نظام برخوردار باشند.

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جمهور  هم برای آزادی زندانیان امنیتی تقاضایی از رهبری داشته، اظهار داشت: من در این زمینه کلی صحبت کردم و به طور طبیعی در جزئیات همه چیز ممکن است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار