امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53128
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهناز بهمنی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: همگان می‌دانیم که ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهناز بهمنی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: همگان می‌دانیم که بار اصلی انقلاب بر دوش مردم است، مردمی که در عرصه سیاسی و اقتصادی حماسه آفریدند. بی‌تردید حضور مردم ایران اسلامی با همه رویکردها در همه صحنه‌ها لبیک به ندای ولی فقیه زمان است.

وی افزود: نظام سلطه، استکبار، ضد انقلاب و ایادی داخلی و خارجی آنها باید بپذیرند که در مقابل اراده پولادین ملت بزرگ و تمدن‌ساز ایران راه گریزی ندارند و بهتر است از سیاست‌های خصمانه و شیطانه خود بر ضد ملت بزرگ ایران دست کشیده و با ایران قدرتمند و عزتمند با احترام رفتار کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: موضوع اصلی در این وضعیت حساس و سرنوشت‌ساز تاریخی هرگونه امید به عبور از تنگناها و مشکلات و کاهش آسیب‌های ناشی از آن همکاری تنگاتنگ مجلس با دولت تدبیر و امید را می‌طلبد از طرفی رفع مشکلات و نیازهای مناطق مختلف کشور وظیفه سنگین و امتحان الهی است که مسئولین باید در خدمت به ولی نعمتان خود ادای دین کنند.

بهمنی اضافه کرد: ادعا رسیدگی به مناطق محروم  بوده لیکن عمل تاکنون چیز دیگری را نشان داده است به صورتی که در سطح  کشور اگر در تخصیص منابع بحث مالیات‌ها و توزیع امکانات شاهد بی‌عدالتی باشیم یک بی‌توجهی محض را مشاهده می‌کنیم،بی‌عدالتی در تخصیص اعتبارات به کلانشهرهایی چون تهران و شهرستان‌های کوچک.

وی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در زمینه‌های مختلف به ویژه اشتغال خواستار رسیدگی مسئولین به این مشکلات و رفع آنها شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها