امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53130
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 178
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنرانی ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، گفت:‌ سخنرانی آقای روحانی به دو اصل مزین بود که یکی از آن اصول پایبندی به آرمان‌ها، بیان واقعیت‌ها و بیان اقتدار نظام و تشریح مظلومیت ملت ایران است و اصل دوم نیز اینگونه بیان شد که مردم کشور ما صلح‌جو هستند و می‌خواهند به اصول خود پایبند بمانند.

این نماینده مردم در خانه ملت همچنین با اشاره به سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور آمریکا، آن را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اما آنچه مهم است عمل آنهاست، در واقع باید ببینیم آنها در عمل چه اقداماتی را دنبال می‌کنند.

طلا با تاکید بر اینکه باید بین اظهارات و عمل مقامات آمریکایی شباهت‌هایی وجود داشته باشد، یادآور شد: امروز شاهد تحریم‌های غیرقانونی علیه کشورمان هستیم و باید از رئیس‌جمهور آمریکا پرسید که آیا این تحریم‌ها شباهتی با سخنانش دارد؟

وی همچنین تصریح کرد: امروز در مباحثی همچون دارو ما را تحریم کرده‌اند که همین باعث ناراحتی است. حال چگونه باید به گفته‌های رئیس‌جمهور آنها اعتماد کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها