امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53134
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به مصوبات هیات دولت درباره بهبود محیط زیست در شهرهای صنعتی گفت: هیات وزیران سه مصوبه برای استقرار صنایع در حومه شهرهای بزرگ خبر داد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رویکرد اصلی دولت را توجه به تمرکز زدایی از استان تهران خواند و گفت: فعالان اقتصادی و صنعتگران از فعالیت در محدوده های شهرهای تهران و اصفهان پرهیز کنند.
ابتکار افزود: تهران یک و دو دهم درصد مساحت کشور را به خود اختصاص داده است اما نزدیک به 30 درصد فعالیت های اقتصادی را در این استان تمرکز داده ایم که به همین منظور از فعالان اقتصادی می خواهیم از محدوده های اطراف شهر تهران و همچنین اصفهان که تراکم و آلودگی هوای بالا دارند پرهیز کنند.
وی گفت: رونق اقتصادی و مسائلی از جمله تامین انرژی و منابع آب در بسیاری از استان های دیگر هم فراهم است و فعالیت های اقتصادی و صنعتی را می توان به این استان ها انتقال داد.
ابتکار درباره آخرین نتیجه بررسی ها در بحث معضلات دریاچه ارومیه هم گفت:‌ همچنان بررسی ها ادامه دارد.


 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار