امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53139
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 59
سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه حضور دارد در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در بازدیدی که از ستاد مکه مکرمه داشتیم همه امکانات و خدمات برای ...

سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه حضور دارد در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در بازدیدی که از ستاد مکه مکرمه داشتیم همه امکانات و خدمات برای ارائه به زائران مرتب است.

وی ادامه داد: تا کنون 23 هزار زائر وارد عربستان شدند که حدود 9 هزار نفر وارد مکه مکرمه شده‌اند و خوشبختانه همه زائران در سلامت کامل به‌سر می‌برند.

رئیس سازمان حج و زیارت ادامه داد: امروز بعداز ظهر نیز همراه با رئیس مؤسسه مطوفین از چادرهای منا و عرفات بازدید میدانی خواهیم داشت تا خدماتی را که باید به زائران بدهند مورد بررسی قرار گیرد.

اوحدی تصریح کرد: برای اولین بار است که امسال در منا و عرفات مشکل یخ رساندن و به زائران حل‌می‌شود و برای هر دو کاروان یک یخچال ایستاده در نظر گرفته شده است تا به این ترتیب مشکل گرمازدگی حجاج حل شود.

وی ادامه داد: همچنین از 30 سال گذشته تمام چادرهای منا و عرفات با زیلو پوشانده می‌شد که امسال پس از گذشت 30 سال توانستیم تمام چادرها را با فرش مفروش کردیم.

رئیس سازمان حج و زیارت اظهارداشت: همچنین ارائه خدمات پزشکی به زائران در منا و عرفات در چادرهایی که به عنوان مطب تعبیه شده است انجام می‌شود و دیگر مانند سال‌های گذشته خدمات پزشکی در چادرهای عمومی انجام نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها