امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53162
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 86
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر دیروز در دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر دیروز در دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (نیدکو)، با اشاره به اهمیت حضور مدیران موفق در بخش خصوصی اظهار داشت: تجربه ارزشمند آنان باعث رونق بخش خصوصی و تقویت بنیه‌های اقتصادی کشور می‌شود.

وی با یادآوری مباحث مربوط به سیاست‌های اصل 44 به‌هنگام اصلاح آن، یادآور شد: دو بحث واگذاری‌ها و اجرای پروژه‌های جدید توسط بخش خصوصی مطرح بود که اگر درست اجرا می‌شد، شاهد کم‌رونقی اقتصاد در کشور و تعطیلی پی‌در‌پی واحدهای تولیدی نبودیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سرمایه در کشور هست، به علاقه ایرانیان و سرمایه‌گذاران خارجی برای کار در ایران اشاره و اضافه‌ کرد: اگر با اصلاح سیاست خارجی، پرهیز از شاخص‌های افراطی و تسهیل مقررات اداری راه را باز کنیم، ظرفیت‌های ایران، هر سرمایه‌گذاری را به سوی خود جذب می‌کند.

هاشمی‌ رفسنجانی، همکاری بخش‌های مختلف خصوصی در یک منطقه برای کارهای مختلف اقتصادی را برنامه‌ریزی درست برای جلوگیری از هزینه‌های مضاعف دانست.

وی بر همین اساس هیئت مدیره شرکت «نیدکو»، متذکر شد: تمرکز شما در کرمان و همکاری زنجیره‌ای شرکت‌ها، الگویی برای اقتصاد است که نیازهای هر یک از واحدها، در واحدهای مجاور تأمین می‌شود.

در آغاز این دیدار قاسمی رئیس هیئت مدیره، پورمند مدیر عامل، پالیزدار قائم مقام، آقای اشرف مشاور برنامه‌ریزی و آقای اکرام جعفری مشاور توسعه مدیریت نیدکو و همچنین سبحانی مدیر عامل شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، ضمن ارائه گزارش‌های جداگانه از فعالیت‌ها، به بیان برنامه‌های آینده شرکت تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها