امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53163
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 65
محسن اقبالیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان در تأیید خبر مجروحیت همیار افتخاری محیط زیست در یکی از مناطق شکار ممنوعه اسدآباد اظهار داشت: ...

محسن اقبالیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان در تأیید خبر مجروحیت همیار افتخاری محیط زیست در یکی از مناطق شکار ممنوعه اسدآباد اظهار داشت: در شامگاه روز گذشته بر اثر وقوع تیراندازی و گزارش مأموران محیط زیست، عوامل پاسگاه انتظامی اسدآباد در جریان حضور تعدادی شکارچی در منطقه شکار ممنوعه قرار گرفت.

وی گفت: مأموران انتظامی بلافاصله به همراه یکی از مأموران محیط زیست به منطقه مورد نظر عزیمت و در جریان درگیری و تیراندازی شکارچیان با مأموران محیط زیست قرار می‌گیرند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد ادامه داد: با حضور مأموران تعداد دو نفر شکارچی شناسایی و دستگیر شد و در ادامه تحقیقات تعداد دو قبضه اسلحه گرم شکاری با مقادیری فشنگ از آنان کشف شد که برای تحقیقات بعدی در اختیار یگان انتظامی مرتبط قرار گرفت.

وی با بیان اینکه موضوع به مقام قضایی منعکس شده است، ابراز داشت: در این خصوص یکی از همیاران افتخاری محیط زیست ساکن در منطقه که مأموران محیط‌‌بانی را در جریان ورود غیر قانونی شکارچیان قرار داده بود، توسط سلاح شکاری از ناحیه دست و پا مجروح و برای درمان به مراکز درمانی اعزام و تحت مداوا قرار گرفت.

اقبالیان افزود: احترام به قانون و رعایت حریم قانونی مراکز شکارگاه‌ها از عمده‌ترین موضوعاتی است که باید توسط افراد شکارچی قبل از اقدام شکار، مد نظر باشد.
انتهای پیام/89002/خ20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها