امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53167
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی در جمع ایثارگران و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی در جمع ایثارگران و بسیجیان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس گفت: تاریخ ما سرشار از ایثارگری‌ها و ایستادگی‌ها به پای آرمان‌ها است که این موجب عظمت و سربلندی ما و باعث افتخار ملت عظیم ایران است.

وی افزود: اگر امروز ایران در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کند به برکت حق خواهی و مقاومت و پایداری که میراث ارزشمند دفاع مقدس است.

وزیر دادگستری گفت: حضور مقتدرانه و عزت‌مندانه رئیس جمهور در مجامع بین المللی به پشتوانه حمایت مردمی بوده و رؤسای جمهور ما در گذشته نیز حائز این پشتیبانی بوده‌اند که بهره برداری از این ظرفیت و دستاوردهای کسب شده بستگی به هنر و درایت دولتمردان داشته و دارد.

پورمحمدی تصریح کرد: ما باید ظرفیت‌ها را به خوبی شناخته و در طراز ملت بزرگ ایران مذاکره کنیم و اهداف کشورمان را پیش ببریم.

وی افزود: مبارزه اصالت فکر را ارائه می‌دهد و اگر کسی آرمان و باورش ارزشمند و اصیل باشد، حاضر است همه چیز خود را برای آن فدا کند.

وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان قدار و مستکبر ایستادگی می‌کند، به دلیل وجود مردمی است که به برکت مقاومت و روحیه شجاعت، قدرت مضاعف پیدا کرده‌اند.

پورمحمدی در خصوص اخلاق بسیجی گفت: زندگی بسیجی زندگی بدون حزن و ترس است و بسیجی کسی است که از زندگی و همچنین تهدید دشمن ترسی ندارد.

وزیر دادگستری خطاب به کارکنان وزارت دادگستری گفت: تفکر بسیجی و انقلابی که رابطه مستقیم با احقاق حق و عدالت دارد را سرلوحه کار خود قرار داده و از ایستادگی برای اجرای عدالت و هزینه دادن در این راه هراسی نداشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها