امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53206
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 59
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس محدودیت‌های تردد روزهای پایان هفته در جاده‌های کشور را اعلام ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس محدودیت‌های تردد روزهای پایان هفته در جاده‌های کشور را اعلام کرد.
این محدودیت‌ها به شرح زیر است:

تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا ساعت 24 روز جمعه در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج - چالوس، سمنان - مشهد و بلعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون‌ها از محور کرج چالوس کماکان ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:30 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد کلیه تریلرها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع در جاده دماوند ممنوع است.

همچنین تردد کلیه تریلرها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا20 روزهای پنجشنبه و جمعه در جاده زاهدان – زابل ممنوع خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها