امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53230
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد کل نیروهای مسلح، چهارمین جشنواره مالک اشتر به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد کل نیروهای مسلح، چهارمین جشنواره مالک اشتر به منظور شناسایی و معرفی موفق‌ترین فرماندهان و مسئولان سازمان‌های نیروهای مسلح، با حضور سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان عالیرتبه برگزار شد.

در این مراسم سرلشکر فیروزآبادی طی سخنانی با بیان انتظارات فرماندهی معظم کل قوا از مجموعه‌ نیروهای مسلح، گفت: عمل ما باید خالصانه و با نیت پاک صورت بگیرد زیرا این مبتنی بر مطلوب امام و مطلوب خداوند است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم به کارگیری شایسته از توان مدیریتی برای ارتقاء آمادگی و توانمندی‌های دفاعی تأکید کرد و گفت: برای پیشبرد اهداف و ثمربخشی فعالیت‌ها باید با ابتکار عمل و با بهره‌گیری از مدیریت، فعال و پویا وارد این عرصه گردید.

در ابتدای این مراسم آیت‌الله موحدی کرمانی، امام جمعه موقت تهران ضمن گرامیداشت حماسه دفاع مقدس، گفت: عبادت بدون پشتوانه عبودیت نمی‌تواند اثرگذار باشد و نیروهای مسلح می‌بایست برای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب خود را عبد خداوند متعال بدانند و عبودیت پیشه کنند. اتفاقاتی که در جنگ تحمیلی افتاد، شبیه معجزه بود و هر کدام از آنها برای ما درس عبرتی است.

در پایان این مراسم پنجاه و دو تن از فرماندهان و مسئولان برگزیده در بخش‌های تخصصی نیروهای مسلح، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها