امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53233
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام عباس محمدحسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در جمع فرماندهان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام عباس محمدحسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان این نیرو ضمن تقدیر از اظهارات اخیر رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل متحد، گفت: در سخنان حجت الاسلام والمسلمین روحانی بوضوح شاهد نرمش قهرمانانه بودیم.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی با بیان اینکه سخنان آقای دکتر روحانی موجب آن شد که به انتخاب مردم افتخار کنیم، افزود: در صحبتهای حجت الاسلام و المسلمین روحانی نرمش بود اما نرمش قهرمانانه، اوباما هم نرمش نشان داد اما نه از موضع قهرمانانه بلکه از موضع فریبکارانه.

وی با تأکید بر اینکه نرمش قهرمانانه به مفهوم رفتن در چنگ رقیب نیست، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری، 44 سال پیش کتابی را تحت عنوان «صلح امام حسن(ع) قهرمانانه‌ترین نرمش در تاریخ» ترجمه کرده‌اند و 16 سال پیش ایشان فرمودند «در راهبردهای مدیریتی لازم است گاهی نرمش قهرمانانه نشان دهید» و ما نمود و تحقق این فرمایشات را در سخنان رئیس جمهور کشورمان دیدیم.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با اشاره به روایتی از امام باقر(ع)، انقلاب جمهوری اسلامی ایران را زمینه ساز بروز و برپایی انقلاب امام عصر(عج) دانست و اظهار داشت: 50 سال پیش هنگامی که علما و روحانیون برای سخنرانی به دوردست‌ترین روستاها می‌رفتند، ضمن مواجهه با برخورد بسیار بد نیروی امنیتی آن زمان، از این اقدام ممانعت بعمل می‌آمد. اما امروز شاهدیم که تریبون جهان در اختیار روحانیت است و این از برکات مدیریت آسمانی امام راحل، رهبر عظیم الشأن انقلاب، روحیه اسلام خواهی مردم و حق بودن راه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در پایان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: یادمان نرود که برای کارهای بزرگ باید هزینه‌های زیادی صرف شود و ما تا به امروز شهدای گرانقدر بسیاری تقدیم کرده‌ایم، البته یادمان باشد بنا بر وجود روایات متعدد انشاالله این هزینه‌ها به ثمر خواهد نشست. نباید بی حوصلگی، کم کاری و احساس خستگی کرد. فردا که انقلاب جهانی امام زمان (عج) رخ می دهد، روسفید آنهایی هستند که در صحنه‌اند و کسانی که سستی می‌ورزند یقیناً در آتش وجدانشان خواهند سوخت. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها