امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53236
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر عباسعلی منصوری فرمانده سابق دانشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر عباسعلی منصوری فرمانده سابق دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامیک ه امروز در یازدهمین مجمع پیشکسوتان دفاع مقدس ارتش حضور یافته بود، طی سخنانی گفت: آنچه موجب شد صدام تا پایان جنگ نتواند کمر راست کند این بود که استراتژی او در همان روزهای ابتدای جنگ تحمیلی با شکست مواجه شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه ضمن اهمیت برگزاری سلسله نشست های پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت افزود: تبیین و تحلیل مواضع، استراتژی ها و حماسه های ماندگار رزمندگان ارتش اسلام در 8 سال دفاع مقدس به منظور انتقال آنها به نسل جوان جامعه امری ضروری و اجتناب ناپذیر بوده که بحمدالله سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دراین زمینه قدم های مثبت و مؤثری برداشته است.

وی همچنین افزود: هیچ جامعه ای بدون داشتن حماسه نمی تواند زندگی کند. جامعه ما نیز همواره به داشتن روح حماسه نیازمند است. در خیلی از کشورها سعی می شود با نوشتن رمان ها و داستان های تخیلی، روح حماسه را به جامعه خود تزریق نمایند، اما ما هشت سال دفاع مقدس را داریم که سراسر آن حماسه است. لذا برگزاری چنین نشست هایی می تواند در انتقال فرهنگ حماسی دفاع مقدس نقش مهم خود را ایفا کند.

گفتنی است، یازدهمین نشست پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت الاسلام واحدی، معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش و جمعی از امیران و فرماندهان پیشکسوت سالهای دفاع مقدس صبح امروز (چهارشنبه) در محل تالار غدیر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها