امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5325
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الوطن»، «سلیم الحص» نخست وزیر پیشین لبنان حمله اسرائیل به سوریه را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الوطن»، «سلیم الحص» نخست وزیر پیشین لبنان حمله اسرائیل به سوریه را «حمله وحشیانه» خواند و افزود: این تجاوز دلیل دیگری بر جنگ افروزی این رژیم و حامیان آن است.

الحص همچنین نسبت به سکوت کشورهای عربی در قبال آنچه در یک کشور برادر اتفاق می‌افتد ابراز شگفتی کرد و افزود: آنچه امروز در سوریه اتفاق افتاد انسان را خشمگین می‌کند.

وی از جامعه جهانی خواست که تجاوزهای پی در پی اسرائیل در امور داخلی و حاکمیت کشورهای منطقه را درک کند.

نخست وزیر پیشین لبنان حمله اسرائیل به سوریه را نقض همه قوانین بین المللی دانست و از سکوت غرب در مورد تجاوز تل‌آویو انتقاد کرد و گفت: غرب برای تجاوزهای اسرائیل بهانه تراشی می‌کند.

پیشتر نیز «نبیل العربی» دبیرکل اتحادیه عرب در بیانیه‌ای حمله اسرائیل به سوریه را «تجاوز آشکار» خواند و آن را نقض خطرناک حاکمیت یک کشور عربی دانست.

یک رشته انفجارها صبح امروز در دمشق پایتخت سوریه روی داد که شدیدترین آن به گفته اهالی منطقه پشت منطقه «جبل قاسیون» به وقوع پیوست. به گزارش رسانه های سوریه ، یک مرکز تحقیقات علمی سوریه در این تجاوز مورد هدف قرار گرفته است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار