امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53252
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 83
محسن مقصودی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی ثریا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس از آغاز سری جدید این برنامه از امشب(چهارشنبه) خبر داد و گفت: ...

محسن مقصودی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی ثریا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس از آغاز سری جدید این برنامه از امشب(چهارشنبه) خبر داد و گفت: این برنامه همچنان ساعت 11:15 دقیقه به روی آنتن خواهد رفت.

وی با بیان اینکه تغییراتی در ساختار سری جدید ثریا رخ خواهد داد اما همچنان ساعت پخش آن نامناسب است، افزود: آیتم‌های اضافه شده شامل اخبار، بخش خبر طنز و معرفی برخی تازه‌های فناوری است که در این برنامه بخش خبری و خبر طنز اضافه شده و باقی بخش‌ها در برنامه‌های آینده اضافه می‌شود.

مقصودی با بیان اینکه امیدواریم آیتم‌های جدید موجب استقبال بیشتر بینندگان شود، درباره برطرف شدن مشکلات مالی گفت: مشکلات مالی همچنان ادامه دارد اما سعی می‌کنیم بر کیفیت‌ها تاثیری نگذارد هر چند از لحاظ مالی تفاوتی با قبل که نداشتیم بلکه بدتر هم شده است

وی افزود: علیرغم مشکلات مالی برنامه، ساخت مستندها را همچنان ادامه می‌دهیم و باز پخش خلاصه برنامه هم قول داده شده که تایم و زمان آن هنوز معلوم نیست.

تهیه‌کننده ثریا همچنین درباره موضوع امشب این برنامه گفت: با توجه به هفته دفاع مقدس پرونده «مهندسی جنگ جهاد» را بررسی می‌کنیم و بحث‌های علم و فناوری در جنگ را دنبال می‌کنیم و در بخش گپ برنامه نیز با حضور محمدجواد اردکانی تقدیری از سریال «نوشدارو» که درباره مهندسی جنگ جهاد است، انجام خواهیم داد و مهمان برنامه‌مان نیز مهندس عظیمی مدیر کانون سنگر سازان بی سنگر است.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار