امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53255
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، اجازه بفرمایید من اول به دو تیم تبریک بگویم به خاطر این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، اجازه بفرمایید من اول به دو تیم تبریک بگویم به خاطر این مسابقه زیبا و البته به تیم سئول هم بابت این پیروزی تبریک می گویم . ما نیمه اول را باختیم اما نیمه نهایی در تهران برگزار می شود . با توجه به کیفیت بازی شاگردانم به هیچ وجه ناامید نیستیم . من به آنها خسته نباشید می گویم . تا قبل از گل اول همه چیز در اختیار ما بود و ما بر خلاف جریان بازی گل خوردیم . من به شاگردانم تاکید کرده که نباید گل دوم را بخوریم اما بی دفتی کردیم .

وی افزود: ما یکی از هدف هایمان این بود که در این مسابقه گل بزنیم و خیلی هم برای این موضوع تلاش کردیم . بازی در تهران شرایط خاص خودش را دارد اما ما ناامید نیستیم. 14 روزه که از ایران خارج شدیم و شاگردان من در این مدت از خانواده هایشان دور بودند . کنفدراسیون می توانست برنامه ریزی بهتری داشته باشد اما به هر حال به تهران بر می گردیم و از نظر روحی و جسمی تیم را ریکاوری خواهیم کرد و مطمئن باشید که در تهران یک استقلال متفاوات و هجومی را مشاهده خواهید کرد.

سرمربی استقلال درباره دو بازیکنی که امروز دو اخطاره شدند و بازی برگشت را از دست دادند(نکونام و تیموریان)، گفت: ما مهره های جانشین خوبی داریم و بدون تردید در تهران بهتر بازی می کنیم.

قلعه‌نویی افزود: کنترل بازی دست ما بود تا قبل از اینکه گل بخوریم چند کرنر هم بدست اوردیم و یکی دو فرصت گل هم داشتیم اما متاسفانه گل خوردیم . برای بازی برگشت امیدوار هستیم و با کمک یکصد هزار هوادار استقلالی به امید خدا سئول را شکست خواهیم داد.
انتهای پبام/
برچسب ها:
آخرین اخبار