امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53265
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۸
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بنابر اعلام منابع فرانسوی میزان بدهی‌های عمومی این کشور تا پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بنابر اعلام منابع فرانسوی میزان بدهی‌های عمومی این کشور تا پایان سال 2014 به رقم بی‌سابقه 95.1 درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد رسید. این عدد بی سابقه و بسیار بیشتر از رقمی است که پیش از این پیش‌بینی شده بود.

با این حال دولت اعلام کرده است که میزان بدهی‌ها باید در سال 2015 کاهش یابد و بر ماموریت دولت در کاهش رقم بدهی‌ها به کمتر از 3 درصد در مدت زمان اعلام شده تاکید دارد.

این در حالی است که پیش‌نویس بودجه سال آینده را «پیر موسکوویسی» و « برنارد کازنوو» وزرای دارایی و بودجه فرانسه در اختیار کابینه قرار داده‌اند و کاهش 15 میلیارد یورویی (20 میلیارد دلاری) در هزینه‌های عمومی را در دستور کار قرار داده‌اند.

حدود 80 درصد از صرفه‌جویی‌های مالی در سال آینده به وسیله کاهش هزینه‌های عمومی و 20 درصد نیز با افزایش مالیات‌ها در این کشور محقق خواه شد.

این تصمیم‌ها بر اساس تخمین افزایش 0.9 درصدی تولید ناخالص داخلی گرفته شده است.

فرانسه با مشکل نرخ بالای بیکاری، محدودیت سرمایه‌گذاری و پایین بودن هزینه‌های عمومی مواجه است که بر رشد اقتصادی تاثیر می‌گذارد.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار