امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53293
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۸
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، تجمع علمای مسلمان با صدور بیانیه‌ای حکمت و درایت مقامات مسئول و مردم سوریه در تعامل با تهدیدات آمریکا و ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، تجمع علمای مسلمان با صدور بیانیه‌ای حکمت و درایت مقامات مسئول و مردم سوریه در تعامل با تهدیدات آمریکا و پیروزی های ارتش این کشور در چندین عرصه بر شورشیان را به آنها تبریک گفت.

شیخ حسان عبدالله رئیس هیئت اداری در سخنانی که در پی دیدار اعضای این هیئت با علی عبدالکریم علی ایراد کرد، تاکید نمود: به صورت واضح مشخص است که گروه‌های تکفیری که امروز در سوریه می‌جنگند به دنبال تسلط بر این کشور از طریق کشتار و جنایت هستند و در نتیجه نخواهند توانست نمونه‌ای از حاکمیت متمدنانه که وعده آن را می‌دهند، در دنیای کنونی ارائه دهند.

وی تاکید کرد که بدون شک هیچ راه حل نظامی در سوریه وجود ندارد و تنها راه حل، گفتگو میان دولت و مخالفان واقعی است که دستشان به خون و جنایت مردم آغشته نشده است، این گفتگوها می‌تواند برای رسیدن به مدیریت ملی مشترک برای ساخت سوریه جدید مثمر ثمر واقع شود.

عبدالله تاکید کرد که در اوج تهدیدات به جنگ در سوریه دشمن صهیونیستی اقدام به ادامه تجاوزات روشمند خود در اراضی فلسطین و علیه فلسطینی‌ها کرده و به تجاوزات مکرر علیه مسجد الاقصی ادامه می‌دهد، حال این سوال مطرح است که آیا آرمان فلسطین آرمان اصلی کشورهای عربی نیست، عرب‌ها امروز کجا هستند که تجمع کنند و اموال و تجهیزات خود را برای حفاظت از کرامت عربی به کار گیرند، همانگونه که برای آمریکا و اسرائیل در سوریه این کار را با فریبکاری انجام دادند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها