امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53379
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، "سرگئی ریابکوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، "سرگئی ریابکوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور حاضر است در امر تامین امنیت اقدامات در چارچوب برنامه نابودسازی تسلیحات شیمیایی در سوریه مشارکت داشته باشد.

ریابکوف تاکید کرد که روسیه می‌تواند بعد از آنکه روند نابودسازی تسلیحات شیمیایی در سوریه آغاز شد، اقدامات لازم برای مرحله تامین امنیت روند اجرای این طرح و امنیت تاسیسات مربوطه را برعهده بگیرد.
معاون وزیر خارجه روسیه افزود: در این رابطه مقامات مسکو روی حمایت کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی و شرکت آنها در تامین امنیت تاسیسات شیمیایی در سوریه حساب می‌کند.
ریابکوف با اشاره به اینکه هنوز مواضع ناتو در این خصوص را نمی‌داند، گفت: ناتو سعی دارد سناریوی لیبی را در مورد سوریه تکرار کند.
وی تاکید کرد: گروه کشورهای عضو ناتو با اقداماتشان ضوابط و حقوق بین‌الملل که از سوی شورای امنیت تصویب شده را نقض می‌کنند و روسیه کاملا مخالف چنین برخوردی در عرصه روابط بین‌الملل است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها