امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53386
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 58
«علی الاسود»، از رهبران «جمعیت الوفاق»، بزرگ‌ترین گروه معارض بحرینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، ...

«علی الاسود»، از رهبران «جمعیت الوفاق»، بزرگ‌ترین گروه معارض بحرینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، تاکید کرد که حکومت بحرین تحمل وجود مخالفان را ندارد، حتی اگر این مخالفان منتسب به آل‌خلیفه باشند.

الاسود بازداشت «خلیل المرزوق»، معاون دبیر‌کل جمعیت الوفاق را اقدام آشکار حکومت در راستای مبارزه با جریان‌های مخالف به ویژه جمعیت الوفاق دانست.

این مخالف بحرینی گفت: به اعتقاد من آنها خواستند با این عمل، المرزوق را به سبب مواضعش مجازات کنند؛ مواضع او نه از آغاز بحران بلکه از سال 2006 و زمانی که ریاست کمیته قانون‌گذاری و معاونت اول رئیس پارلمان بحرین را بر عهده داشت، آنان را آزار می‌داد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش آنها برای آشفته کردن صحنه سیاسی نه تنها با هدف بازداشت المرزوق، بلکه به روشنی با هدف ضربه به جریان مخالفان به ویژه جمعیت وفاق صورت می‌گیرد.

معاون دبیرکل جمعیت الوفاق در پاسخ به سوالی در خصوص پس زمینه مذهبی این اقدام گفت: اقدامات حکومت، علیه شیعیان هنوز ادامه دارد، تبعیض‌ها پایان نپذیرفته است، مظلومان در راه رسیدن به کشوری عاری از تبعیض پیکار می‌کنند و حکومت، تحمل وجود مخالفان را ندارد حتی اگر از آل‌خلیفه باشند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها