امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53400
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، علیرضا قنبری پیش از ظهر امروز در جمع مسئولان آموزشی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، علیرضا قنبری پیش از ظهر امروز در جمع مسئولان آموزشی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بالندگی نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های مختلف مرهون و مدیون خون شهدا‌ و تلاش‌های رزمندگان و ایثارگران و رهبری مقام معظم رهبری است.

وی افزود: موضوع علم و دانش یک حقیقت انکارناپذیر در زمینه آگاهی ملت یک جامعه است.

مدیر آموزش و پرورش ابهر با تاکید بر حفظ هوشیاری و ایجاد بصیرت برای دانش‌آموزان، آگاهی را عامل اقتدار و پایداری دانسته و جنگ نرم را بسیار دشوارتر و پیچیده‌تر از جنگ نظامی و تصرف سرزمین‌ها دانست.

وی به پیشرفت‌های به‌دست آمده در زمینه‌های نظامی، اقتصادی‌، علمی‌، نانو و بیو‌تکنولوژی‌، انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای‌، سلول‌های بنیادین و مسائل کشاورزی اشاره و خاطرنشان کرد: هدف دشمن آسیب رساندن به دانش‌آموزان و دانشگاهیان و تغییر دادن باور‌ها، اعتقادها و ارزش‌های دینی آن‌ها است که با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیمودن راه شهدا می‌توان در برابر این هجمه‌ها پایداری کرد.

قنبری با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ما در هشت سال دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها، دلاوری‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان اسلام بودیم.

وی افزود: ایمان و اعتقاد راسخ رزمندگان ایران به حقانیت انقلاب اسلامی و موج عظیم مردمی که در قالب بسیج برای دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران طی هشت سال حضور خود را در جبهه حفظ کردند، بزرگترین سرمایه انقلاب و نظام بود و مهمترین نقش را در توقف ماشین جنگی عراق بر عهده داشت.

مدیر آموزش و پرورش ابهر اضافه کرد: همه ما این امنیت،آسایش و پیشرفت را مدیون خون شهیدان و عرق پاک رزمندگان اسلام هستیم.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه علم و دانش تصریح کرد: علم، قدرت، اقتدار و فرمانروایی است و هر کس آن را به دست آورد، فرمانروایی خواهد کرد و هر کس به آن دسترسی نیابد محکوم به فرمانبری است.

قنبری به بهانه‌تراشی‌های دشمنان اسلام در زمینه انرژی هسته‌ای کشور اشاره و عنوان داشت: دشمنی آمریکا با ملت ایران به خاطر مسائل هسته‌ای نیست، بلکه به خاطر ترس از پیشرفت دانش دانشمندان، دانشجویان و دانش‌آموزان ایران است.
انتهای پیام/73002/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها