امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53417
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 27
غلامرضا رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تا آخر وقت روز گذشته 27 هزار و 805 زائر اعزامی از کشورمان به مکه و مدینه مشرف شده‌اند. وی ...

غلامرضا رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تا آخر وقت روز گذشته 27 هزار و 805 زائر اعزامی از کشورمان به مکه و مدینه مشرف شده‌اند.

وی ادامه داد: آخرین آماری که از تعداد زائران در مدینه وجود دارد 14 هزار و 483 نفر است که می‌توان گفت بیشترین آمار زائرانی است که در مدینه حضور دارند و امشب نیز برزگترین دعای کمیل زائران ایرانی با حضور این زائران در جوار حرم پیامبر اسلام(ص) برگزار می‌شود.

معاون حج و عمره سازمان حج تصریح کرد: در روز 10 مهر اعزام های مدینه قبل تمام می‌شود و از روز 11 تا 17 مهر پرواز‌های مدینه بعد به فرودگاه جده انجام می‌شود و خوشبختانه به جز پرواز زائران کرمانی بقیه پروازها با حدود 10 تا 20 دقیقه تأخیر انجام شد که در پروازها این مقدار تأخیر امری طبیعی است.

رضایی ادامه داد: تا کنون خوشبختانه مشکلی برای زائران در مکه و مدینه وجود نداشته است و «پزشک مجموعه» نیز که یکی از نوآوری‌ها در حج امسال بوده است تاکنون توانسته رضایت زائران را به همراه داشته باشد و بر اساس آخرین گزارش‌ها زائران ایرانی از خدمات رسانی پزشک مجموعه در مدینه منوره تا کنون راضی بوده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها