امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53424
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 27
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نشست یکشنبه هفته آینده خود، دو نفر از ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نشست یکشنبه هفته آینده خود، دو نفر از نمایندگان عضو این کمیسیون را برای عضویت در کارگروه ایجاد تسهیل و تسریع در صدور مجوز از دستگاه‌های اجرایی انتخاب می‌کنند.
رسیدگی به تقاضای عده‌ای از نمایندگان ملت برای تحقیق و تفحص از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست ‌جمهوری و همچنین ادامه بررسی طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه‌ریزی و بهره‌وری در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
بررسی صلاحیت و سوابق کاندیداهای دادستانی دیوان محاسبات و انتخاب یک نفر برای اخذ رأی اعتماد به صحن علنی از بین داوطلبان، از دیگر دستور کارهای هفته آتی کمیسیون برنامه و بودجه است.

لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1392 کل کشور روز سه‌شنبه در این کمیسیون مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و کارگروه اقتصادی کمیسیون هم روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه  92 را در دستور کار دارد.

کارگروه اجتماعی کمیسیون برنامه و بودجه نیز عصر روز یکشنبه هفته آینده طرح بیمه اجتماعی فراگیر (همگانی) را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کارگروه عمومی و دفاعی کمیسیون نیز از روز شنبه تا دوشنبه به بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان تصدی دادستانی دیوان محاسبات می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها