امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53427
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 79
علی‌نعمت چهاردولی نماینده ملایر در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: طبق بررسی‌های اولیه ...

علی‌نعمت چهاردولی نماینده ملایر در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: طبق بررسی‌های اولیه توسط کمیسیون عمران درباره سانحه تصادف دو اتوبوس در اتوبان تهران - قم، ترکیدگی لاستیک علت تصادف بوده است.
وی افزود: این کمیسیون همچنین در بررسی‌های اولیه خود، وجود تینر در اتوبوس و نیز نزدیکی باتری ماشین به سپر را عامل آتش‌سوزی به‌هنگام تصادف تشخیص داده است.
چهاردولی ادامه داد: از سوی دیگر طبق اطلاعات به دست آمده، راننده اتوبوس در حال رقابت با راننده سواری پژو در اتوبان بوده و این نیز باعث شده تا راننده اتوبوس نتواند اتوبوس را در مسیر خود به درستی هدایت کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دو کمیته به‌طور جداگانه در مجلس و دولت مرکّب از نمایندگان منتخب و وزرای راه‌و‌شهرسازی، کشور و صنعت برای بررسی سانحه تصادف اتوبان تهران - قم تشکیل شده که نتیجه کار آنان تجمیع و نظر نهایی درباره حادثه اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها