امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53428
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 29
به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ معصومه ابتکار در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با اشاره به مصوبات هیئت وزیران ...

به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ معصومه ابتکار در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با اشاره به مصوبات هیئت وزیران درباره بهبود محیط زیست در شهرهای صنعتی گفت: هیات وزیران سه مصوبه برای استقرار صنایع در حومه شهرهای بزرگ خبر داد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رویکرد اصلی دولت را توجه به تمرکز زدایی از استان تهران خواند و گفت: فعالان اقتصادی و صنعتگران از فعالیت در محدوده های شهرهای تهران و اصفهان پرهیز کنند.

ابتکار افزود: تهران یک و دو دهم درصد مساحت کشور را به خود اختصاص داده است اما نزدیک به 30 درصد فعالیت های اقتصادی را در این استان تمرکز داده ایم که به همین منظور از فعالان اقتصادی می خواهیم از محدوده های اطراف شهر تهران و همچنین اصفهان که تراکم و آلودگی هوای بالا دارند پرهیز کنند.

رئیس سازمان محیط زیست گفت: رونق اقتصادی و مسائلی از جمله تامین انرژی و منابع آب در بسیاری از استان های دیگر هم فراهم است و فعالیت های اقتصادی و صنعتی را می توان به این استان ها انتقال داد.

ابتکار درباره آخرین نتیجه بررسی ها در بحث معضلات دریاچه ارومیه هم گفت:‌ همچنان بررسی ها ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار