امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5343
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، بررسی‌ها نشان می‌دهد از هر 5 انگلیسی یک نفر برای تهیه هزینه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، بررسی‌ها نشان می‌دهد از هر 5 انگلیسی یک نفر برای تهیه هزینه غذای خود پول قرض می‌کند.

این نظرسنجی که در ماه آوریل  2 هزار تن در آن شرکت داشتند نشان می‌دهد که 5 میلیون خانواده انگلیسی با استفاده از کارت‌های اعتباری، اضافه برداشت و یا صرفه‌جویی می‌توانند هزینه غذای خود را پرداخت کنند.

یکی از مقامات اجرایی انگلیس این آمار را تا حدودی «شوکه‌کننده» دانسته است. این آمار در حالی منتشر شد که اطلاعات دولتی حاکی از کاهش ناتوانی مردم انگلیس در خرید به کمترین حد رسیده است.

این تحقیق همچنین نشان می‌دهد که تنها یک چهارم از مردم انگلیس از وضعیت معیشتی خود راضی هستند و بیش از یک‌سوم آنها از این لحاظ در مضیقه قرار دارند.

مسائلی که طرح‌های ریاضت اقتصادی در انگلیسی به وجود آورده است تنها محدود به مردم این کشور نمی‌شود بلکه وزرای انگلیسی نیز در تامین بودجه وزارت‌خانه‌های خود با مشکل مواجه شدند.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها