امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53430
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بنابر اعلام مرکز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بنابر اعلام مرکز فوریت‌های 110 مبنی بر درگیری منجر به قتل بلافاصله عوامل انتظامی در محل حاضر و با جسد مردی به هویت «الف ـ ح» مواجه شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی‌ها و تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول توسط پدرش به هویت «ج ـ ح» به قتل رسیده است که متهم دستگیر و آلت جرم از وی کشف شد.

وی تصریح کرد: مقتول برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی انتقال یافت و متهم برای انجام تحقیقات لازم به پلیس آگاهی منتقل شد که در تحقیقات علمی و فنی نسبت به ارتکاب قتل عمدی اقرار و اظهار داشت که فرزندانم برای اخذ سرپرستی به بنده برچسب دیوانگی زده ولی موفق به این کار نشده‌اند تا اینکه یک ماه قبل دوباره دشمنی کرده و برچسب دیوانگی زدند.

عباس‌زاده افزود: متهم در ادامه اعترافات خود عنوان کرد که روز حادثه فرزندانم به خانه‌ام مراجعه کردند تا بنده را در بیمارستان بستری کنند که ناچار برای دفاع از خود اسلحه شکاری دو لول را برداشته و به سمت مقتول نشانه رفته و سر وی را مورد اصابت گلوله قرار دادم.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در پی اقرار متهم بازسازی صحنه جرم انجام شد، گفت: در نهایت پرونده به دادسرا ارسال و قرار قانونی لازم صادر شد.
انتهای پیام/60002/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها