امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53436
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در اولین محفل انس پیشکسوتان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در اولین محفل انس پیشکسوتان جهاد و شهادت با بیان اینکه اگر واقع‌نگاری عاشورا نبود نمی‌توانستیم دفاع مقدس را خلق کنیم، گفت: امروز با ابزار و روش دیگری دفاع ادامه دارد.

وی تأکید کرد: میدان‌ها تغییر می‌کند اما ارزش‌ها و آرمان‌ها تغییر نمی‌کنند و اصول اخلاقی ما تغییر ناپذیر است.

وی با اشاره به حادثه روز عاشورا گفت: ما اگر در مقابل عراق ایستادگی نمی‌کردیم الآن چه وضعیتی داشتیم؟ یک کشور ذلیل مانند آنچه امروز افغانستان و عراق هستند می‌شدیم.

وی ادامه داد: گذشت تاریخ نشان داد که اهمیت حادثه کربلا چه بوده، همین گذشت تاریخ از دفاع مقدس هم ثمره‌اش اکنون مشاهده می‌شود که همان عزت و افتخار ایران است.

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه نقش ایران در سوریه انکارناپذیر است، گفت: غربی‌ها به وضوح اعتراف کردند که علت اصلی عدم پیروزی آنها در سوریه ایران بوده و همین طور ایران را کلید شکست خود در عراق و افغانستان عنوان کردند.

وی با بیان اینکه غربی‌ها معترف شده‌اند که حاصل تعویض حکومت‌ها در منطقه تنها به نفع ایران شده است، گفت: خوشبختانه در این کشورها آدم‌های همجنس ما به قدرت رسیده‌اند.

وی در صحبت‌های خود به اجلاس سران کشورهای در سازمان ملل اشاره کرد و تأکید کرد: ایران محور همه مسائل در سازمان ملل بود و تبدیل به ستاره درخشان این سازمان شد.

احمدی‌مقدم افزود رئیس جمهور آمریکا که کسی را آدم حساب نمی‌کند مدتها برنامه‌ریزی می‌کند تا به بهانه‌ای با رئیس‌جمهور ایران روبه‌رو شود اما این اتفاق نمی‌افتد و این نشان از عزّت و افتخار ایران دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار