امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53440
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه در گفت‌وگو با شبکه خبری «سی‌ان‌ان» گفت که از دید وی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه در گفت‌وگو با شبکه خبری «سی‌ان‌ان» گفت که از دید وی در راهکاری که برای حل بحران سوریه در نظر گرفته می‌شود باید اعمال تحریم درباره سوریه در دستور کار قرار گیرد.

به زعم اولاند استفاده ‌«بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه از تسلیحات شیمیایی باعث شده تا عذرخواهی وی در این زمینه به عاملی برای ابقای وی در قدرت تبدیل شود.

اولاند به خبرنگار سی‌ان ان گفت: «فرانسه به دلیل استفاده دولت سوریه از تسلیحات شیمیایی آماده مجازات کردن دولت سوریه است و از روسیه خواسته‌ است تا ابتکار عمل خود را برای یافتن راهکاری پس از تهدید‌های آمریکا و فرانسه مبنی بر استفاده از زور به کار گیرد. ما اکنون پیشتاز این تفاهم هستیم که راهکاری غیر از راه حل نظامی برای سوریه بیابیم.»

رئیس‌جمهور فرانسه همچنین گفت که این راهکار در روزهای آینده در شورای امنیت به دست خواهد آمد و در قالب امضای توافقنامه‌ای بین روسیه و آمریکا برای نابودی تسلیحات شیمیایی خواهد بود.
ادامه دارد...
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها