امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53441
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از دویچه وله، با مجوز جدید خزانه‌داری آمریکا، امکان ارائه برخی از خدمات در حمایت از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از دویچه وله، با مجوز جدید خزانه‌داری آمریکا، امکان ارائه برخی از خدمات در حمایت از فعالیت‌های زیست ‌محیطی غیردولتی در ایران فراهم شده است.

در مجوز جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده است که فعالیت‌های بشردوستانه برای رفع نیازهای اساسی مردم ایران از جمله فعالیت‌ها در زمینه سلامت و بهداشت، موضوعات مربوط به کودکان بی‌سرپرست، ارائه خدمات امدادی مرتبط با بلایای طبیعی، توزیع اقلام اهدایی از جمله مواد غذایی، پوشاک و دارو با نیت کاهش رنج و درد انسانی و نیز کمک آموزشی مرتبط با هر نوع فعالیت‌های پیشرو در موضوعات فوق مجاز خواهد بود.

بر اساس این گزارش، طبق مجوز جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا، بخشی از تحریم‌های ایران در فعالیت‌های زیست‌ محیطی غیردولتی نیز لغو شده است و تا حدودی از مشکلات مربوط به حفاظت از محیط زیست در ایران می‌کاهد و به خصوص در زمینه مقابله با آلودگی هوا و ریزگرد‌ها می‌تواند موثر باشد.

دویچه‌وله به تحریم‌های پیشین آمریکا در زمینه خدمات زیست محیطی گزارش کرد که برای مقابله با طوفان شن و ریزگردها به وسایل و موادی نیاز است که اینک با لغو تحریم‌ها دسترسی به آنها آسانتر می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها