امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53455
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی هفته آتی لایحه آیین دادرسی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی هفته آتی لایحه آیین دادرسی کیفری را مورد بررسی قرار می‌دهند.
همچنین لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تحدید مسئولیت برای دعاوی دریایی و نیز لایحه اساسنامه مرکز منطقه‌ای کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی اکو برای مشارکت نهادهای مبارزه با فساد و بازرسان در این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرند.
رسیدگی به طرح آئین دادرسی جرائم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی در دستور کار عصر روز سه‌شنبه این کمیسیون اعلام شده است.
کارگروه حقوق خصوصی کمیسیون قضایی عصر روز دوشنبه لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان را بررسی می‌کند و کارگروه حقوق عمومی نیز طرح الحاق یک تبصره به قانون نحوه اجرای اصول 85 و 138 قانون اساسی در رابطه با مسئولیت‌های رئیس مجلس را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
کارگروه حقوق جزای کمیسیون حقوقی و قضایی پارلمان صبح روز دوشنبه لایحه مجازات مرتکبین عملیات بیمه‌ای غیرمجاز را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها