امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53457
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی هفته آینده با تشکیل جلسه عمومی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی هفته آینده با تشکیل جلسه عمومی گزارش‌های تهیه شده برای قرائت از تریبون مجلس از جمله واردات خودروهای خارجی موضوع پرونده شماره 6904 را بررسی می‌کنند.

نمایندگان تام‌الاختیار وزارتخانه‌های اطلاعات و امور خارجه صبح روز سه‌شنبه هفته بعد برای ارائه توضیحاتی راجع به پرونده‌های مطروحه در این کمیسیون حاضر می‌شوند.

محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی عصر روز سه‌شنبه به منظور ارائه توضیحاتی در ارتباط با مسائل و پرونده‌های مطروحه و نحوه تعامل، در کمیسیون اصل 90 حاضر می‌شوند.

کارگروه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقاء سلامت اداری، قضایی و سیاسی و نظامی کمیسیون مذکور برای رسیدگی به شکایات واصله هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 روز دوشنبه بررسی طرح تشکیل شورایعالی اقتصاد مقاومتی کشور، رسیدگی به اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، بررسی طرح اصلاح تبصره 5 بند الف ماده 3، قانون اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 و رسیدگی به گزارش نظارتی نحوه عملکرد قانون مذکور را در دستور کار دارد.

کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی روز دوشنبه طرح تشکیل این سازمان را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس 7 صبح روز سه‌شنبه، طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس را بررسی می‌کند.

هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد تبصره 13 ستاد حمل و نقل سوخت عصر روز سه‌شنبه طی جلسه‌ای با مسئولان ذی‌ربط عملکرد این ستاد را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها