امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53459
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است چهار نفر از اعضای کمیسیون را برای عضویت در شورای عطف به عنوان ناظر، چهار نفر از اعضا را برای عضویت در شورایعالی آموزش و پرورش، 2 نفر از اعضا را برای عضویت در شورای آموزش و پرورش استثنایی، چهار نفر از اعضا را برای عضویت در هیئت نظارت در تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد‌آموزی و 2 نفر از اعضا را برای عضویت در هیئت گزینش آموزش و پرورش انتخاب کنند.
استماع و بررسی گزارش معاون سرپرست آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس، بررسی طرح جامع جمعیت و تعالی، رسیدگی به طرح اصلاح قانون بودجه 1392 و همچنین بررسی گزارش رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در زمینه شیوه پذیرش دانشجو، در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
همچنین کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها، آموزش‌های مهارتی و نیز آموزش‌های عالی و آموزش پزشکی صبح روز دوشنبه هفته آتی تشکیل جلسه می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها