امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53479
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، امروز (4 مهرماه) کمیته حقوق بشر قانون اساسی و ساختار دولتی قرقیزستان بررسی صلاحیت نامزدهای تصدی پست ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، امروز (4 مهرماه) کمیته حقوق بشر قانون اساسی و ساختار دولتی قرقیزستان بررسی صلاحیت نامزدهای تصدی پست بازرسی در این کشور را آغاز کرد که در بین آنان «تورسون‌بای باکراولو» نماینده فراکسیون «آرنامیس» نیز وجود دارد.

به نقل از پایگاه خبری «توشتوک»، در این جلسه «ارکین‌بیک عالم‌بیک‌اف» رئیس این کمیته که از حزب «آته‌مکین» می‌باشد از تورسون‌بای باکراولو در مورد همسرانش پرسید و اظهار داشت: «جامعه علاقمند است بداند که شما در واقع چند همسر دارید؟»

باکراولو در پاسخ گفت: من مسلمان هستم و از چارچوب شریعت خارج نشده‌ام. من بجز همسر فعلی از تمام همسران خود جدا شده‌ام و اگر من از آنها جدا شده‌ام، بدین معنی نیست که با آنان قطع ارتباط کنم.

وی ادامه داد: در مورد من شایعاتی منتشر شده است که 8-7 همسر دارم. در زمان اتحاد شوروی من تنها یک زن داشتم که از وی جدا شدم و سپس مجددا ازدواج کردم، اما از همسر دوم نیز جدا شدم. با این وجود من با وی اغلب معاشرت داشته و همدیگر را ملاقات می‌کنیم چراکه من از او دارای فرزند هستم.

این نماینده پارلمان قرقیزستان افزود: من بتازگی دختر خود را برای بار دوم شوهر دادم. در حال حاضر با همسر سوم خود زندگی می‌کنم و از تمام ازدواج‌هایم چهار فرزند دختر و چهار فرزند پسر دارم.

تورسون‌بای باکراولو از انتشار شایعات بی‌اساس توسط برخی افراد ابراز ناراحتی کرد و گفت: «من بسیار متعجبم از افرادی که همسران من را می‌شمارند. آیا آنان آتش‌بیار معرکه نیستند؟».
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها