امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53487
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم علی لاریجانی پیش از ظهر امروز در دیدار مدیرکل بازرسی استان قم اظهار کرد: باید زمینه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم علی لاریجانی پیش از ظهر امروز در دیدار مدیرکل بازرسی استان قم اظهار کرد: باید زمینه‌های امنیت در سرمایه‌گذاری را فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعتی، خدماتی و تولیدی رونق پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: باید فعالیتی صورت گیرد که افراد سرمایه‌گذار احساس حمایت کنند که این بحث در زمینه صنعت بیش از گذشته نیاز است و در این زمینه باید نظارت‌های لازم انجام شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: باید در زمینه سرمایه‌گذاری برای افزایش اشتغال عموم مردم اقدامات اساسی صورت گیرد تا مشکل اشتغال برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: به شورای شهر ابلاغ شده که حلقه‌های پیرامون حرم حضرت معصومه (س) باید معنادار باشد و شورای شهر نیز این موضوع را قبول دارد ولی باید بررسی شود تا چه اندازه اجرا شده است.

لاریجانی عنوان داشت: باید به بحث بافت فرسوده نظارت جدی صورت گیرد و بخش سرمایه‌گذاری به این حوزه توجه کند.

وی با بیان اینکه کشاورزی در اشتغال مهم است گفت: باید منابع آبی دقیق‌تر توزیع شود و از روش آبیاری پرفشار استفاده کنیم تا آب هدر نرود و در این زمینه به دلیل کم‌آبی پیشنهاد استفاده از آبیاری پرفشار ابلاغ شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت ایجاد حلقه فضای سبز در استان قم گفت: باید سرمایه‌گذاری ویژه‌ای برای ایجاد حلقه فضای سبز صورت گیرد، به ویژه از سمت غرب که احتمال وزش باد از این سمت وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: نباید اجازه داد که لکه‌های فضای سبز موجود در شهر تغییر کند و باید زمینه رشد آنها را فراهم کنیم.

لاریجانی با بیان اینکه کمبود فضای سبز یکی از معضلات استان قم است، گفت: اگر حلقه فضای سبز در شهر قم تشکیل نشود در آینده با مشکل مواجه می‌شویم.

وی خاطرنشان کرد: کارهای مقدماتی راه آهن اصفهان، ‌قم و تهران 60 تا 70 درصد صورت گرفته است.
انتهای پیام/78003/ش30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها