امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53502
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حسین طلایی ظهر امروز در کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و امور حمل و نقل و ترافیک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حسین طلایی ظهر امروز در کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و امور حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: همکاری و تعامل بین پلیس راهور با شورای اسلامی شهر و شهرداری همدان در امر فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌های ترافیکی در کاهش تصادفات احتمالی بسیار موثر است.

وی با اشاره به سابقه و تجربه کامران گردان رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان در حوزه حمل و نقل و ترافیک خاطرنشان کرد: تصمیمات شورای دور چهارم اسلامی شهر همدان برای پلیس راهور مورد تائید است و شورا می‌تواند پلیس راهنمایی و رانندگی را به عنوان مجموعه‌ای از شهرداری بداند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در ادامه از افزایش پنج درصدی تصادفات فوتی در سطح شهر همدان خبر داد و افزود: در شش ماهه نخست امسال 38 فقره تصادف فوتی در سطح شهر همدان رخ داده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال 795 فقره تصادف جرحی در همدان رخ داده است، گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است.

طلایی تعداد مجروحان تصادفات 6 ماهه امسال را 935 نفر اعلام کرد و یادآور شد: امسال تصادفات جرحی 11 مورد نسبت به مدت مشابه سال 91 افزایش داشته است.

وی بیشترین عامل تصادفات شهر همدان را عدم رعایت سرعت توسط رانندگان اعلام کرد و گفت: 48 درصد تصادفات فوتی در بلوارها، 14 درصد تقاطع‌های غیر همسطح و هفت درصد در جاده‌های شهر همدان رخ داده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان ادامه داد: عمده‌ترین آمار تصادفات فوتی که 45 درصد را شامل می‌شد، مربوط به عابران پیاده بود که بر این اساس بحث فرهنگ‌سازی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بسیار ضروری است که این امر همکاری نهادهای ذیربط را می‌طلبد.

وی افزود: با توجه به عوامل مؤثر در تصادفات افزایش نصب ابزارهای پیشگیری از خطر از جمله تعداد دوربین‌های کنترل ترافیک و محدود کردن مسیرهای عبور عابران پیاده در شهر همدان لازم است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان با اشاره به بازگشایی مدارس و با تشکر از عملکرد مثبت سازمان تاکسیرانی شهرداری همدان، اظهار داشت: امسال به دلیل هماهنگی‌های صورت گرفته با همکاری شورای شهر، شهرداری و راهنمایی و رانندگی همدان نظم و انضباط سرویس‌های مدارس شهر نسبت به سال‌های گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است.
انتهای پیام/89003/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها