امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53511
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی طی پیام تسلیتی با استاد احمد علی راغب نغمه ساز جاودانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی طی پیام تسلیتی با استاد احمد علی راغب نغمه ساز جاودانه انقلاب و دفاع مقدس در فقدان همسر وفادارش ابراز همدردی کرد.

در این پیام آمده است:

مطمئنا مجاهدان عرصه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی همچون رزمندگان دفاع مقدس، از همراهی و همدلی فداکارانه خانواده های خود در آفرینش آثار ماندگار هنری بهره برده اند.

درگذشت این بانوی وفادار و همراه هنر انقلاب اسلامی را به استاد بزرگوار احمد علی راغب و خانواده محترم ایشان تسلیت می گوییم و از خدای بزرگ برای آن شادروان، غفران و رحمت واسعه و برای خانواده مصیبت دیده صبر و اجر مسئلت می کنیم.
به گزارش فارس، نغمه توحید، نغمه اتحاد، مارش حرکت، سرود خوش‌آمدی امام، سرود بانگ آزادی، نیروی هوایی، نیروی دریایی، جانبازان، خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دارد، آمریکا ننگ به نیرنگ تو و «بانگ آزادی»، «بابا جون داد» و «مدرسه ها وا شده» و ... تنها گوشه‌ای از آثار ماندگار احمد علی راغب است.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها