امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53523
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مازندران به نقل از پایگاه خبری پلیس، احمدرضا رستمی گفت: در پی مراجعه فردی با در دست داشتن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مازندران به نقل از پایگاه خبری پلیس، احمدرضا رستمی گفت: در پی مراجعه فردی با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی از سوی فردی ناشناس علیه خانواده‌اش در سایت فیس‌بوک و ایجاد القاب بسیار زشت و طراحی تصاویری مستهجن موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران و کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از تجهیزات فنی و پلیسی موفق شدند، فردی به نام "ه– ه" را به اتهام دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شخصی افراد و انتشار آن در فضای مجاری شناسائی کردند.

رستمی اظهار داشت: ماموران با تعقیب و مراقبت از این فرد پس از شناسائی محل سکونت وی با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتای مازندران افزود: متهم در تحقیقات و بازجوئی‌های فنی پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی اظهار داشت که تصاویر و فیلم‌ها را از حافظه مموری‌کارد و دوربین دیجیتال شاکی که بر روی رایانه شخصی‌اش کپی شده بود به صورت غیرقانونی برداشت و پس از تبدیل آن به عکس و فیلم‌های مستهجن در سایت فیسبوک منتشر کرد.

رستمی یادآور شد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس فتای استان مازندران در پایان با هشدار به شهروندان از آنان خواست: مراقب عکس و فیلم‌های شخصی و خانوادگی خود باشند و برای کپی و تکثیر کردن آن به هر فردی اطمینان نکنند.
انتهای پیام/2296/ل/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها