امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53524
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی، حسین آبسالان اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی، حسین آبسالان اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اسفراین با همکاری پاسگاه پرکانلو موفق به دستگیری سه نفر شکارچی متخلف شدند.

وی افزود: متهمان در منطقه حفاظت شده ساریگل (میدان جیک) در حین گشت و کنترل محیط‌بانان پیش از اقدام به شکار غیرمجاز دستگیر شدند.

آبسالان تصریح کرد: از متخلفان یک قبضه اسلحه برنو دوربین‌دار، یک دستگاه دوربین چشمی 30*8 آلمانی و سایر ادوات شکار و صید کشف شد و متهمان به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: در کتاب مجموعه قوانین و مقررات حفاظت محیط زیست ایران طبق بند ب ماده 11 قانون شکار و صید مبادرت به شکار و صید در مناطق ممنوع و قرق‌های اختصاصی و یا خلاف محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های که سازمان در حدود اختیارات قانونی خود تعیین و آگهی کرده است، جرم محسوب می‌شود.

به گزارش فارس، شهرستان اسفراین دارای دو پارک ملی و دو منطقه حفاظت شده به نام‌های سالوک و ساریگل و یک منطقه شکار ممنوع شمال و شمال غرب سالوک است.
انتهای پیام/63002/ش/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها