امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53525
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 77
حاجی‌محمد مهدیان‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تشدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی در همدان، اظهار داشت: کار پاکسازی مناطق ...

حاجی‌محمد مهدیان‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تشدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی در همدان، اظهار داشت: کار پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر نیز جزو برنامه‌ها بوده است.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی پس از انجام تحقیقات و کارهای اطلاعاتی و شناسایی افراد پرخطر این مناطق، 40 نفر از معتادان متجاهر و بدون مکان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: در ادامه این طرح افراد دستگیر شده پس از غربالگری به مرکز کاهش آسیب ماده 16 منتقل شدند تا به مدت سه ماه تحت درمان قرار گیرند.

وی تأکید کرد: معتادان متهاجر قربانیان اصلی مواد مخدر هستند که موجبات ناامنی عمومی و اجتماعی را فراهم می‌سازند و نیروی انتظامی جمع‌آوری این افراد را در اولویت مأموریت‌های خود قرار داده است.

مهدیان‌نسب از مساعدت و همراهی دانشگاه علوم پزشکی، مراجع قضایی و شورای هماهنگی شهر همدان و همچنین تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اجرای این طرح قدردانی کرد.

وی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه ناهنجاری، مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع و انتقادات و پیشنهادات خود را از عملکرد نیروی انتظامی را با تلفن 197 به گوش مسئولان برسانند.
انتهای پیام/89002/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها