امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53529
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 38
ناصر صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردستان با بیان اینکه تعداد کل دانش‌آموزان منطقه زواره در سه دوره ابتدایی، اول دبیرستان و دوره دوم ...

ناصر صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردستان با بیان اینکه تعداد کل دانش‌آموزان منطقه زواره در سه دوره ابتدایی، اول دبیرستان و دوره دوم دبیرستان 2070 نفر است، اظهار کرد: این تعداد دانش‌آموز نسبت به سال گذشته 89 نفر کاهش داشته است.

وی تعداد دانش‌آموزان جدید که مقطع اول ابتدایی را آغاز خواهند کرد را با کاهش 18 نفری 162 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 75 نفر دختر و 64 نفر پسر هستند.

رئیس آموزش و پرورش منطقه زواره با بیان اینکه تعداد کل مدارس آموزش و پرورش منطقه زواره 36 باب مدرسه شامل 6 واحد آموزشی دوره متوسطه، پنج باب مدرسه راهنمایی و 25 واحد آموزشی در دوره ابتدایی است، تصریح کرد: همچنین سه کلاس مخصوص دانش‌آموزان استثنائی و 10 مرکز پیش دبستانی در منطقه زواره وجود دارد که مراکز پیش دبستانی به صورت غیرانتفاعی و با نظارت آموزش و پرورش مشغول خدمت به نونهالان چهار و پنج ساله هستند.

وی با بیان اینکه در سال‌جاری موضوع کیفیت بخشی آموزشی و پرورشی اولویت نخست است، اضافه کرد: سعی خواهد شد برای رشد ارتقا و کیفیت کار معلمان دوره‌های ضمن خدمت در طول سال پیش‌بینی و اجرا شود.
انتهای پیام/2301/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار