امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53531
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 77
حمیدرضا عزیزپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان در راستای مبارزه با قاچاق اقدامات مختلفی را ...

حمیدرضا عزیزپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان در راستای مبارزه با قاچاق اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به کشف فیش‌های جعلی در اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان افزود: افرادی که با جعل فیش بانکی اقدام به جعل اسناد دولتی می‌کردند شناسایی و به محاکم قضایی معرفی شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان اذعان داشت: اجرای احکام اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بررسی اولیه فیش‌های ارائه شده توسط جاعلان دو فقره فیش جعلی که اخیراً به آن‌ها تحویل داده شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: پس از حصول اطمینان از جعلی بودن فیش‌ها و پیگیری موضوع توسط مسئولان ذی‌ربط، جاعلان اسناد دولتی را پس از شناسایی دستگیر و به محاکم قضائی معرفی کردند.

عزیزپور در ادامه با اشاره به بازرسی کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و ماموران نیروی انتظامی با تشکیل اکیپ سیار تعدادی از واحدهای پخش عمده لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی، موبایل‌فروشی‌ها را مورد بازرسی قرار داده و مقادیر زیادی کالای خارجی از واحدهای مزبور کشف و ضبط کردند.

وی همچنین به محکومیت قاچاقچی انواع البسه خارجی اشاره کرد و گفت: با عنایت به گزارش کشف ماموران دایره مبارزه با جرایم اقتصادی ناحیه انتظامی و گمرک زنجان و به موجب حکم قطعی شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز اداره کل تعزیرات حکومتی استان این قاچاقچی علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه و مورد قاچاق به پرداخت مبلغی بالغ بر 390 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
انتهای پیام/73005/ر20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها