امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53539
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بهروز زلالی صبح امروز در آستانه برگزاری جشن عاطفه‌ها در تشریح اهداف و برنامه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بهروز زلالی صبح امروز در آستانه برگزاری جشن عاطفه‌ها در تشریح اهداف و برنامه‌های تدارک دیده شده برای این جشن اظهار داشت: در برگزاری مطلوب و مناسب این طرح علاوه بر مدارس تعداد 220 پایگاه ثابت و سیار نیز در سطح استان اردبیل تدارک دیده شده است تا اهالی استان در سه روز برگزاری این جشن بتوانند کمک‌های نقدی و جنسی خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

وی افزود: از این پایگاه‌ها 120 پایگاه ثابت و 100 پایگاه سیار در مناطق مختلف مهیای برگزاری جشن عاطفه‌ها با هدف جذب کمک‌های خیرین و ترویج فرهنگ انسان دوستانه در جامعه هستند که به یقین این حرکت‌های اساسی و محوری می‌تواند در تقویت و باور‌سازی اعتماد و عاطفه بیشتر کمک کند.

مدیر‌کل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها با مشارکت آموزش و پرورش، سپاه و بسیج، صدا و سیما و هیئت امنای مساجد در روزهای 10، 11 و 12 مهر ماه برگزار می‌شود، گفت: 10 مهر ماه این جشن در مدارس، 11 مهر ماه در میادین و مساجد و 12 مهر ماه در مصلاهای شهرهای مختلف برگزار خواهد شد.

زلالی از نامگذاری شنبه تا جمعه هفته آینده به عنوان دوم مهر ماه با عنوان هفته جشن عاطفه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: همکاری رابطین فرهنگی، عاملین و معتمدین روستایی، مدیران مدارس، اقشار مختلف بسیج، همکاران افتخاری و تلاشگران امداد امام خمینی در برگزاری مناسب این جشن حائز اهمیت است.

این مسئول افزود: تعداد 150 هزار پاکت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بین دانش‌آموزان توزیع شده و بیش از 4 هزار برگ پوستر نیز برای اطلاع‌رسانی چاپ و آماده شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل یادآور شد: این جشن به صورت مسجد محور و مدرسه محور برگزار خواهد شد و علاوه بر دایر شدن صندوق‌های جمع‌آوری کمک در مدارس و مساجد شاهد نصب بنرهای اطلاع‌رسانی نیز در این مکان خواهیم بود.

زلالی ادامه داد: سال گذشته در قالب این جشن بیش از 56 میلیون و 800 هزار تومان در مدارس جمع‌آوری شده و با همت مدیران مدارس تمامی کمک‌های جمع‌آوری شده اعم از نقدی و جنسی در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت قرار گرفت.

وی عنوان کرد: برگزاری این جشن در مدارس سبب رونق روحیه انفاق و احسان و نوع‌دوستی می‌شود و نسل آینده ما بهتر و بیشتر با این فرهنگ ارزشمند انس و الفت می‌گیرند.

مدیر‌کل کمیته امداد استان اردبیل ابراز داشت: امسال نیز بر اساس توافقنامه‌ای که با آموزش و پرورش استان اردبیل داشتیم قرار شده است تمامی کمک‌های جنسی و مالی دانش‌آموزان و اولیا در اختیار نیازمندان قرار گیرد که این کار با سرعت انجام خواهد شد.

زلالی تصریح کرد: با احتساب کمک 56 میلیون تومانی جمع‌آوری شده در مدارس در جشن عاطفه‌های سال 91 مبلغ 151 میلیون تومان جمع‌آوری و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل،  این مسئول در پایان سخنان خود گفت: قطعاً امسال با تمهید برنامه‌های متنوع سعی داریم این جشن هر چه با شکوه‌تر در سطح استان برگزار شود که در این زمینه کمیته امداد در مجموع یک هزار و 392 نفر را به عنوان نیروی رسمی، قراردادی و افتخاری به کار گرفته تا این جشن با آبرومندی و شایستگی برگزار شود.
انتهای پیام/62007/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها