امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53546
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، کمیته‌های مردمی کُردهای سوریه در «حسکه»، واقع در شرق سوریه، در مبارزه با ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، کمیته‌های مردمی کُردهای سوریه در «حسکه»، واقع در شرق سوریه، در مبارزه با تروریست‌های گروه «داعش» و نیز «جبهه النصره» و «ارتش آزاد سوریه»، محل استقرار آنان را یکی پس از دیگری در اختیار گرفته و آنان را از پناهگاه‌های خود بیرون راندند.

این درحالی است که کمیته‌های مردمی کُردهای سوریه پیش از این در منطقه «الجهفه» با تروریست‌های داعش و جبهه النصره به مقابله برخاستنه بودند تا جایی‌که آنان را وادار به فرار به روستاهای اطراف کرده بودند.

کمیته‌های مردمی کُردهای سوریه در ادامه این درگیرها توانستند، روستای «حمید» و حومه آن را که پناهگاه تروریست‌ها بود، تحت کنترل خود درآورند.

تروریست‌ها اکنون با فرار به سمت غرب حسکه، به روستاهای «تل حلف» و «المبروکه» پناه برده‌اند و از چند ساعت پیش، صدای تیراندازی و شلیک راکت از تل حلف به گوش می‌رسد.

کمیته‌های مردمی کُردهای سوریه همچنین در پی درگیری با نیروهای داعش یا همان «امارت اسلامی در شام و عراق»،  شهرک «عفرین» را نیز تحت کنترل خود در آوردند و به این ترتیب میدان نبرد آنان با تروریست‌ها در حال پیشروی به سمت «ریف حلب» واقع در شمال سوریه است که از آنجا به سمت «تل ابیض» و دروازه‌های مرزی و راهبردی آن، امتداد می‌یابد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها