امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53557
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فرانس‌24، در پی تظاهرات هزاران نفر از معترضان به فاشیسم در آتن،؛پایتخت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فرانس‌24، در پی تظاهرات هزاران نفر از معترضان به فاشیسم در آتن،؛پایتخت یونان، پلیس این کشور با شرکت‌کنندگان درگیر شد.

حدود  10 هزار نفر در اعتراض به کشته‌شدن موسیقی‌دان ضد فاشیسم د اوایل ماه جاری، چهارشنبه شب به خیابان‌ها آمدند.

گفته می‌شود  یکی از اعضای حزب «گلدن داون» که دارای گرایش های راست‌گرایانه افراطی است، این موسیقیدان را به قتل رسانده است.

در جریان درگیری تظاهرات‌کنندگان در نزدیکی مقر اصلی این حزب بمب‌های آتش‌زا به سوی پلیس پرتاب می‌کردند. پلیس هم در مقابل با پرتاب گاز اشک آور به  این حرکت معترضان واکنش نشان داد.

همچنین پس از اینکه پلیس با مستقر کردن کامیون‌هایی تلاش کرد تا از دسترسی افراد به مقر حزب جلوگیری کند، شماری نیز به بانک‌ها حمله‌ور شدند. 

حدود 10 هزار تن از چپ گرایان نیز روز گذشته با برگزاری تظاهرات صلح آمیز به قتل «پاول فیساس» موسیقی‌دان 34 ساله اعتراض کردند.

فردی که گفته می‌شود در قتل فیساس دست داشته است، با پذیرش اتهام گفته است که در دفاع از خود وی را هدف ضربات چاقو قرار داده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها