امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53563
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خانه فرهنگ «آیه» وابسته به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خانه فرهنگ «آیه» وابسته به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با آغاز فصل پاییز و بازگشایی مدارس سعی دارد با برگزاری کلاس‌های آموزشی متنوع قرآنی فرهنگ اسلامی و قرآنی را در بین شهروندان و به ویژه نوجوانان منطقه 5 ارتقا دهد تا افراد در کنار تحصیل به مسائل قرآنی نیز توجه داشته باشند و بتوانند از آیات الهی در زندگی بهتر استفاده ببرند.

کلاس‌های آموزش قرآن خانه فرهنگ «آیه» به شرح ذیل است؛

 آموزش حفظ قرآن ویژه خردسالان روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه از ساعت 12 تا 13 توسط «مریم تهامی».

آموزش روخوانی و روانخونی قرآن ویژه دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه از ساعت 17 تا 18 توسط «مریم تهامی».

آموزش روخوانی و روانخوانی ویژه بزرگسالان در روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 9 تا 11 توسط «شهلا قباحمزه» و همچنین کلاس‌های تفسیر قرآن در روزهای سه‌شنبه از ساعت 15:30 تا 17 توسط «زهرا ناظری».

علاقه‌مندان به شرکت در این کلاس‌های آموزشی که از اواسط مهرماه آغاز می‌شود، می‌توانند به خانه فرهنگ «آیه» واقع در شهرک اکباتان، فاز یک، خیابان شهید نفیسی، روبروی باشگاه راه‌آهن مراجعه کنند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها