امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53572
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «روسیا الیوم»، «بشار الجعفری» نماینده دایمی سوریه در سازمان ملل تاکید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «روسیا الیوم»، «بشار الجعفری» نماینده دایمی سوریه در سازمان ملل تاکید کرد: مسئله سوریه مسله سلاح شیمیایی نیست زیرا سلاح شیمیایی مسئله‌ای است که اخیرا مطرح شده اما مسئله حقیقی اوضاع داخلی در سوریه و ضرورت محدود کردن کشورهایی است که از تروریسم و گروه‌های تروریستی مسلح حمایت و آنها را تامین می‌کنند.

وی افزود: برخی کشورهای تلاش می‌کنند تا پرونده سوریه و ایران را محور و اساس نشست‌های مجمع عمومی سازمان ملل کنند و به جای آنکه روند سیاسی سوریه را به پیش ببرند، مسئله سلح شیمیایی را بزرگنمایی کنند.

وی دیروز اظهار داشت: کسانی که از سوریه سخن می‌گویند حرفی از ایجاد یک رکن مناسب و خوب برای پیشبرد مسالمت‌آمیز روند سیاسی آن در آستانه کنفرانس ژنو 2 به میان نمی‌آورند. این درحالی است که این دولت‌ها باید بر طرف‌هاییکه در سر راه کنفرانس ژنو مانع‌تراشی می‌کنند، فشار آورند.

جعفری گفت: جامعه بین‌الملل متقاعد شده است که تروریست‌های القاعده در سوریه حضور دارند و علاوه بر آن رسوایی‌های اخیر مربوط به جهاد نکاح که وجهه عرب و اسلام را تخریب کرده، نیز برای همه فاش شده است. هنوز برخی کشورهای حوزه خلیج [فارس] در خون سوری‌ها غرق هستند و در همه راه‌های توطئه علیه راهکار سیاسی و مسالمت‌آمیز در سوریه مشارکت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها