امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53573
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از بی‌بی‌سی، «مارک رگو» در برنامه «تودی» با اشاره به سخنان حسن روحانی، رئیس جمهور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از بی‌بی‌سی، «مارک رگو» در برنامه «تودی» با اشاره به سخنان حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان گفت: همه ما باید نسبت به لفاظی‌های ایران ظنین باشیم.

بر اساس این گزارش، حسن روحانی اخیرا گفته، مایل است ظرف 3 تا 6 ماه با کشورهای 5+1 بر سر برنامه هسته‌ای ایران به توافق برسد. او به روزنامه واشنگتن‌پست گفته، هر چه این زمان کوتاه‌تر باشد، بهتر است.

در واکنش به این سخنان بود که مارک رگو، سخنگوی کابینه اسرائیل گفت: شاهد هستیم که در برابر سخنان فریبنده یک ایرانی قرار گرفته‌ایم. ایرانی‌ها با کلمات زیبا و عبارت‌های دلپذیر جلو آمده‌اند اما ما هیچ چیزی نمی‌بینیم.

وی افزود: اگر گفت‌وگو صرفا یک پوششی برای ادامه برنامه هسته‌ای ایران است، پس بنابراین مذاکرات می‌تواند منفی باشد. مذاکرات کم ارزش هستند.

از زمان روی کار آمدن حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران و نیز از وقتی نامه میان وی و باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا رد و بدل شد و سخن از کاهش تنش در روابط میان تهران و واشنگتن به میان آمد، مقامات اسرائیلی در هر سطحی کوشیده‌اند با بیان مواضع تند خود علیه ایران مانع هر گونه پیشرفت در زمینه حل مسئله هسته‌ای ایران شوند، به همین دلیل است که هر روز هر یک از آنان در تلاشند اظهارات مسالمت‌آمیز روحانی در نیویورک و مجمع عمومی سازمان ملل را فریب و ریاکاری بخوانند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها