امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53578
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همزمان با تولد شصت و چهار سالگی زنده یاد امیرحسین فردی شورای نویسندگان ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همزمان با تولد شصت و چهار سالگی زنده یاد امیرحسین فردی شورای نویسندگان مسجد جواد الائمه (ع) طی وعده ای با نویسندگان خود قرار است روز جمعه ساعت 10 صبح دوستان امیر ادبیات انقلاب را گرد هم آورد تا تولد این نویسنده را گرامی بدارند.

همچنین پس از قرائت فاتحه در کنار مزار شهید حبیب‌ غنی‌پور، نویسنده و شاگرد استاد فردی نیز حاضر شده و به قرائت فاتحه خواهد پرداخت.

این حرکت خود جوش بوده و نویسندگان ساعت 10 صبح بر سر مزار زنده یاد فردی حضور می یابند تا ضمن دیدار یکدیگر، فاتحه ای هم قرائت کنند.

مرحوم امیرحسین فردی پنجم مهرماه سال 1328 در روستای قره تپه از توابع اردبیل به دنیا آمد و 5 اردیبهشت ماه سال جاری نیز به دلیل عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت و پیکر او پس از تشییع باشکوه در قطعه 88(هنرمندان) آرام گرفت.

مدیر فقید مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری از جمله مدیران دلسوزی بود که با جان و دل در راه ارج نهادن به نوقلمان گام بر میداشت. یادش گرامی...

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها