امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53614
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل فجرسپاسی در نشست خبری اظهار داشت: بازی خیلی سختی را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل فجرسپاسی در نشست خبری اظهار داشت: بازی خیلی سختی را بردیم ، فجرسپاسی با جان و دل دفاع می‌کرد و لایه‌های دفاعی زیادی داشت و این کار ما را سخت می‌کرد و خدا را شکر می‌کنم در هر دو نیمه از حریف سرتر بودیم و نتیجه عادلانه‌ای رقم خورد و می‌توانستیم با دقت بیشتر گل‌های بیشتری بزنیم. با توجه به اتفاق‌ هفته قبل که تیم ما دچار فشار زیادی شد سه امتیاز را گرفتیم و دوباره خودمان را به بالای جدول برسانیم.

وی در مورد اینکه حریفان مقابل پرسپولیس تدافعی بازی می‌کنند، گفت: قبل از دقایق آخر می‌توانستیم گل بزنیم اما نشد. فوتبال همین است مقابل تیمی که دفاعی بازی می‌کند باید همه روش‌ها را امتحان کرد، سانتر از جناحین، شوت و .. در آخر خلاقیت صادقیان به ما کمک کرد و پاس داد و با ضربه سیدصالحی به گل رسیدیم. خدارا شکر می‌کنم در دقایق آخر به گل رسیدیم و این حق ما بود و در آینده می‌تواند به ما کمک کند.

دایی در مورد اینکه چطور توانست اتفاق‌های بازی با سپاهان فراموش شود، گفت: سعی می‌کنیم همه فشارها را به خودمان منتقل کنیم تا بازیکنان کارشان را انجام بدهند و من و باشگاه باید از حق بازیکنان دفاع کنیم و جو خوبی در تیم ایجاد کردیم به بازیکنان هم گفتم مصاحبه نکنند.

وی در مود بازی ندادن دهنوی  و حقیقی گفت: با یک هافبک دفاعی که کفشگری بود بازی کردیم و نوری هم در بخش جلو بود و کفشگری بسیار خوب کار کرد. دهنوی بازیکن بسیار بزرگی است و حقیقی هم همین شرایط را دارد و بر اساس شیوه بازی حریف بازیکنان را می‌چینم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: وقتی مدافع ما توپ را از جوکار گرفت به صادقیان داد و او هم پاس داد برای تیم‌هایی که دفاعی بازی می‌کنند برنامه تمرینی خاص داریم.

وی در مورد دست‌های پشت پرده که بازیکنان پرسپولیس از آن سخن گفته بودند، گفت: متاسفانه اتفاق‌های هفته گذشته خیلی در روحیه بازیکنان ما اثر گذاشت و خودمان باید به خودمان کمک کنیم و به خاطر آنهایی که دوست ‌مان دارند و خانواده هایمان باید خوب کار کنیم تا تیم نتیجه بگیرد.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که کرانچار گفته زمانی که من بازی می‌کردم دایی کودک بود، گفت: طبیعی است او بازی می‌کرد و سن من کم بود او خیلی وقت دارد که صحبت‌هایی بکند که به درد فوتبال ما بخورد و او 20 و چند سال از من بزرگتر است و زمانی که من در اردبیل با توپ پلاستیکی بازی می‌کردم او فوتبالیست بود.

دایی ادامه داد: کریم باقری با ما است اما چون کارت مربیگری ندارد روی نیمکت نمی‌تواند بنشیند.
 
به گزارش فارس، اشکال سیستم صوتی  سالن برای نشست علی دایی برطرف شد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها