امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53629
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، محمد‌رضا نقدی دقایقی پیش در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، محمد‌رضا نقدی دقایقی پیش در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ورامین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بزرگداشت سی و سومین سالگرد دفاع مقدس به ایستادگی و مقاومت ملت ایران اشاره کرد و گفت: جوانان غیور و رشید ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی مردانه ایستادند و با استقامت و ایستادگی خود بزرگترین معجزه تاریخ این ملت را رقم زدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، پیروزی ملت ایران در برابر همه استکبار‌ جهانی را یک نعمت الهی برشمرد و خاطرنشان کرد: ملت غیور ایران اسلامی با دست خالی در مقابل همه ابرقدرت‌ها ایستادند و این ایستادگی و مقاومت آنها که منجر به پیروزی شکوهمندانه و قدرتمندانه کشور شد مصداق بارز شعار نه شرقی و نه غربی بود.

وی در ادامه کمک‌های رژیم پلید صهیونیستی آمریکا و دیگر کشورها را به رژیم صدام در دوران جنگ تحمیلی علیه ایران را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: همه استکبار در دوران دفاع مقدس امکانات، تجهیزات و تسلیحات مورد نیاز رژیم بعث را تامین می‌کردند و شرایطی را برای صدام فراهم کرده بودند که در جنگ هیچ کمبودی نداشت.

نقدی با اشاره به کمک‌های استکبار جهانی به رژیم صدام گفت: استکبار همه توان خود را برای حمایت از صدام بسیج کرده بود و برخی کشورها با حمایت‌های مالی خودشان، انگلیسی‌ها با تامین سلاح، کشور آلمان با ارائه بمب شیمیایی و فرانسوی‌ها با ارائه هواپیما و موشک‌های خود به رژیم بعث کمک می‌کردند و حتی خلبان‌های فرانسوی در طول جنگ تحمیلی به صورت اجاره‌ای کمک‌حال صدام بودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه هیچ دولت شیطانی در جنگ علیه ایران غایب نبود تصریح کرد: در هیچ جای تاریخ دیده نمی‌شود که همه ابرقدرت‌ها در یک سو و یک کشور تنها در سوی دیگر قرار گرفته باشد و آن کشور تنها با عزت و اقتدار پیروزمندانه از صحنه بیرون آید.

وی با اشاره به اینکه در ماه‌های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی ایران، استکبار جهانی با توسعه‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود علیه انقلاب تازه شکل‌گرفته به پا خاستند تا بتوانند به این انقلاب ضربه بزنند بیان داشت: همه ابرقدرت‌ها، کشورهای قدرتمند دنیا و ثروتمندان جهان در یک طرف قرار داشته‌اند و در این تصور بوده‌اند که می‌توانند با این توان و قدرت این انقلاب تازه شکل گرفته را از پای در بیاورند اما بسیجیان قهرمان و دریادلان ایران اسلامی با اقتدار و ایستادگی در برابر دشمنان نظام ایستادگی کردند و نگذاشتند استکبار جهانی به اهداف شوم خود برسد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین دلبستگی و وابستگی ملت ایران به خداوند متعال را رمز موفقیت و پیروزی ایران اسلامی برشمرد و تاکید کرد: در هیچ کجای تاریخ دنیا وجود ندارد که یک کشور تنها و آن هم در ابتدای شکل‌گیری انقلابش بتواند پیروزمندانه و مقتدرانه در برابر تمام قدرت‌های دنیا ایستادگی کند.

نقدی تاکید کرد: ملت ایران با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) در طول تاریخ انقلاب با دست خالی در برابر ارتش تا دندان مسلح پهلوی، منافقان و همچنین در دوران دفاع مقدس در برابر همه قدرت‌های جهان ایستادگی کرده است.

انتهای پیام/2462/ط40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها